Ski Family w Trentino

Z wykupionym abonamentem w 7 miejscowościach za skipass płaci tylko mama i tata

ZIMA 2021/2022 - Lyžování znamená ponořit se do krajiny, klouzat se ve sněhu mezi horami, nebo bruslit lesy. Příležitost pro zábavu a regeneraci, o kterou se chceme podělit s rodinami, které nás přijedou navštívit. Proto jsme nezapomněli na nabídku s omezenou cenou za skipass.

Naše nabídka je jednoduchá a jmenuje se Ski Family in Trentino: při zakoupení skipasu pro dospělou osobu děti (pokud jsou nezletilé) neplatí. 

Lyžařských středisek u kterých lze této akce využít je 7, všechny jsou vhodné pro rodiny s dětmi se sjezdovkami a službami pro všechny věkové kategorie: Monte Bondone, Pinzolo, Passo Brocon, Società Panarotta, Lavarone, Val di Non (Monte Roen-Monte Nock-Predaia) a Pejo.

Ski Family v Trentinu vám také dává příležitost objevovat nové sjezdovky a nejrůznější lyžařské areály – oázu klidu i v nadmořské výšce 3000 metrů. Ve skutečnosti po návštěvě alespoň 3 různých lyžařských oblastí máte nárok na dobití skipasu pro všechny oblasti.

Jak na to? Je to jednoduché: zaregistrujte se online, stáhněte si voucher a naplánujte si radovánky na sněhu výběrem ze 7 lyžařských oblastí, zapojených do této akce. Předložte u pokladny stažený voucher a vyzvedněte si skipas Ski Family in Trentino.

Nezapomeňte, že musíte lyžovat všichni pohromadě a využívat společně lyžařský vlek (režim "trentino"), i když jsou jízdenky samostatné.

 

APT Valsugana - Val Campelle inverno - Panorama | © APT Valsugana - Val Campelle inverno - Panorama

Val Campelle

Narciarstwo biegowe z widokiem na pasmo górskie Lagorai

Pinzolo

Pinzolo

Obszar poświęcony innowacjom i zrównoważonemu rozwojowi

Ski Area Panarotta | © Ski Area Panarotta

Panarotta

Panarotta 2002 to nowoczesny i doskonale wyposażony ośrodek...

Lavarone

Lavarone

Ski Center Lavarone oferuje 30 km połączonych ze sobą tras zawsze...

Monte Bondone

Monte Bondone

Raj dla rodzin z dziećmi

Pejo 3000

Pejo 3000

Pejo - pierwsza historyczna stacja turystyczna w rejonie doliny Val...

Val di Non

Val di Non

3 obszary narciarskie i wspaniała przyroda

Published on 06/06/2023