De beste en meest gastvrije fietshotels voor de herfst

Wij fietsen gewoon door in de herfst!

De beste en meest gastvrije fietshotels voor de herfst
De beste en meest gastvrije fietshotels voor de herfst

Als je van fietsen houdt, dan houdt fietsen voor jou niet op zodra de zomer is afgelopen. Het herfstseizoen is ideaal om de laatste mountainbike tochten te organiseren voordat de winter begint. De fietspaden zijn minder druk, de zomerhitte is achter de rug en de bladeren van de bomen laten een goud en rood herfstpalet zien.

Reden genoeg dus om in het weekend een tocht te plannen en te overnachten in een gespecialiseerd fietshotel. Flexibiliteit, gemak en gezelligheid zijn de sleutelwoorden voor een MTB weekend in Trentino!

Aktivehotel Santa Lucia

Hotel nabízí špičkové služby – každý den výlet s průvodcem, úschovnu a myčku kol, cykloservis, GPS trasy, přepravu zavazadel se slevou, snídani formou bufetu, balíček s obědem, après-bike občerstvení a bufet s podvečerními aperitivy. Co si přát víc? Přijeďte nás navštívit!

Garnì Sottobosco, Val di Sole

Abyste měli dostatek síly na celý den na horském kole, načerpejte energii vydatnou a chutnou snídaní v hotelu Garnì Sottobosco v obci Dimaro. Naleznete zde také garáž, cykloservis pro drobné opravy a všechny potřebné informace.

Grand Hotel Molveno

Toužíte obdivovat panorama Brentských Dolomit i po cyklistickém výletě a pohledem se ztrácet v průzračných vodách jezera Lago di Molveno? Pak zvolte Grand Hotel. Úschovna kol a cykloservis k dispozici.

Hotel Luna Bianca, Alpe Cimbra

Veškerý komfort pro cyklisty – úschovna kol a cykloservis, snídaně formou bufetu s domácími koláči a čerstvými šťávami, spa pro uvolnění svalů; pro náročnější také obědový balíček, přeprava zavazadel a prádelna za příplatek.
Published on 06/06/2023