Informace o bezpečné dovolené v Trentinu

Zde najdete odpovědi na hlavní otázky na toto téma

  • Můžu si na letošní léto objednat dovolenou v Trentinu?
  • Jsou otevřeny bary a restaurace?
  • Jsou povoleny pohybové a sportovní aktivity?
  • Veřejná doprava normálně funguje?

Kontakty

Paola Pancher

Head of Media&Pr

paola.pancher@trentinomarketing.org   T. +39 0461 219320  M. +39 335 7401387

Cinzia Gabrielli

Media&Pr - Germany, Austria, Switzerland

cinzia.gabrielli@trentinomarketing.org  T. +39 0461 219310  M. +39 335 5873287

Fabio Gerola

Media & PR - POLAND, CZECH REPUBLIC, RUSSIA

fabio.gerola@trentinomarketing.org    T. +39 0461 219355  M. +39 335 7400367

Katia Vinco

Media & PR - Netherlands, UK, NORTHERN EUROPE

katia.vinco@trentinomarketing.org    T. +39 0461 219362  M. +39 335 7554638

Raffaella Patoner

Media & PR

raffaella.patoner@trentinomarketing.org T. +39 0461 219375 M. +39 3347777687

Marco Benedetti

Media & PR - Italy

marco.benedetti@trentinomarketing.org    T. +39 0461 219386 

Chiara De Pol

Digital Content & Social Media (referent pro influencery: bloggery, instagrammery, vloggery atd)

chiara.depol@trentinomarketing.org T. +39 0461 219317 M. +39 334 5977763

Published on 18.03.2019