Après-ski & noční život

Zimní dovolená v Trentinu - to je jsou i oblíbené après-ski i večerní zábava v pubech s živou hudbou

V Trentinu si člověk užije i mimo lyžování. Après-ski je synonymem zábavy. Podvečerní aperitiv s přáteli v některém z příjemných barů stejně jako nákupy ve stylových obchůdcích jsou součástí italského životního stylu, kterému je těžké nepodlehnout. Západem slunce ale zábava ani zdaleka nekončí. A noc je dlouhá!

Není těžké podlehnout příjemnému zvyku après-ski plnému zábavy. Patří k němu živý hudební program místních DJů, ale i sklenička trentinského sektu Trentodoc, voňavý svařák nebo oblíbené Bombardino - horký vaječný koňak s brandy podávaný se šlehačkovou čepicí. Přidejte k tomu talíř lokálních uzenin a sýrů a dobrou společnost vašich přátel a vyjde vám z toho skvěle strávený večer vaší trentinské zimní dovolené.

Share on Facebook Share on Twitter AddThis ShareShare
 
 
 
 

Naše Doporučení: Après Ski & Nightlife

 
 
 
 
 
 
 
PHOTO
 
 

 

ZÁPADNÍ DOLOMITY

 

Shuttle La Flaca, Andalo
Ani po 50 letech provozu to nevypadá, že by měl přijít konec skvělých párty v Shuttle La Flacca v Andalu. Tento night-club je o víkendech plný k prasknutí a je slavný svou narozeninovou party, která se koná každý rok koncem ledna.

La Baracca, Passo Tonale
Tento podnik nese jméno po chatrné staré stodole, která vyhořela a byl mnohokrát přestavěna. Dnes je to elegantní prosklená budova s nádherným výhledem na hory. Přes den tu podávají pizzu a večer se tu konají skvělé párty.

Il Piano 54, Madonna di Campiglio
Tento night-club a bar vypadá jako horská chata. Celou zimu si tu užijete skvělou hudbu v podání několika DJ, nechybí živá hudba a koná se zde mnoho zajímavých akcí.

 

VÝCHODNÍ DOLOMITY

Ristobar Campo Base, San Martino
Campo Base je moderní bar na úpatí lanovky Tognola a je to ideální místo, kde si můžete vychutnat kvalitní lokální pivo a poslouchat při tom nějakou živou kapelu nebo DJ produkci. Pokud vás přepadne hlad, oceníte zdejší vydatnou horskou kuchyni.

Après-Ski Paradis, Canazei
Ve dne vypadá toto stavení jako velká stará stodola, ale když se zavřou vleky, lyžaři se přesouvají ze sjezdovek rovnou sem, do prostorného interiéru Après-Ski Paradis, který je každý večer připraven k oslavám dalšího skvělého dne plného lyžování s výhledem na horský masiv Sella. Atmosféra je tu velmi neformální, nadnárodní a nechybí samozřejmě ani skvělá zábava.
Lounge Bar Cermisfera
The Cermisfera Lounge bar nabízí příjemný způsob, jak ukončit lyžařský den v duchu "foodie-friendly". Nachází se na úpatí 7,5 km dlouhé sjezdovky Olimpia na hoře Alpe Cermis. Restaruace spojená s barem je vyhlášená svými nedělními "aperitivi", kdy je možné ochutnat vynikající tapaz, skvělou pizzu, stejně jako skleničku vína nebo koktejlu.

 

TRENTO - MONTE BONDONE

Bondonero Ski Bar, Monte Bondone
Návštěva tohoto baru se sluneční terasou je skvělým způsobem, jak ukončit lyžařský den na hoře Monte Bondone. Můžete se tu koupat v záři odpoledních slunečních paprsků, popíjet u toho skleničku šumivého vína Trento DOC a poslouchat produkci zdejšího DJ. Pro zájemce je dokonce zařízena doprava na party v baru ze samého centra města Trento.

Rifugio Viote, Monte Bondone
Après ski může být mnohem víc než jen tancování v přeskáčích na stole. Pro běžkaře a milovníky jízdy na sněžnicích představuje horská chata Viote na stejnojmenné horské planině oblíbenou zastávku. Je to místo pro klidný drink, popovídání s přáteli a nechybí ani skvělé jídlo. Kuchyně se tu podává typicky trentinská a produkty tu používají výhradně lokální. Maso pochází od zdejšího řezníka, který je svými klobáskami a salámy vyhlášený široko daleko.

John Club, Folgaria